Sport

Formacionet zyrtare: Chelsea – Barcelona

Formacionet zyrtare: Chelsea – Barcelona
20 shkurt 2018 • 19 : 51

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Chelsea – Barcelona

Chelsea dhe Barcelona kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër të Ligës së Kampionëve.

Kjo ndeshje do të zhvillohet nga ora 20:45. /Express/ 

Image

© zëri.info