Sport

Liverpooli me një hap në çerekfinale

Liverpooli me një hap në çerekfinale
14 shkurt 2018 • 22 : 42

Liverpooli ka shënuar një fitore të thellë prej 0:5 në udhëtim te Porto, transmeton zeri.info

Sadio Mane (29', 53’,85’ ), Mohamed Salah (29') dhe Roberto Firmino (69’) shënuan për fitoren e gjigandit anlez.

Me këtë fitore, Liverpooli thuajse ka siguruar kualifikimin në çerekfinale./Zëri

© zëri.info