Sport

Formacionet zyrtare: Real Madrid – PSG

Formacionet zyrtare: Real Madrid – PSG
14 shkurt 2018 • 19 : 42

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Real Madrid – PSG

Real Madrid dhe PSG kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër të 1/8 së finales së Ligës së Kampionëve.

Kjo ndeshje do të zhvillohet nga ora 20:45 në Santiago Bernabeu.

Image

 

© zëri.info