Sport

Sahiti flet pas fitores ndaj Letonisë

Sahiti flet pas fitores ndaj Letonisë
13 nëntor 2017 • 22 : 19 Foto:Driton Bublaku

Trajneri I Kosovës, Muharrem Sahiti ka thënë fjalët e para pas fitores 4:3 ndaj Letonisë, raporton zeri.info

“Një fitore vërtet e madhe, por e mundimshme. Nuk luajtëm edhe aq mirë, por e rëndësishme është fitorja”, deklaroi Sahiti

“Ju e patë gëzimin e lojtarëve pas golit të katërt. Kjo tregon se në çfarë situate kanë qenë lojtarët nga ngarkesa psikologjike dhe jam i lumtur që shënuan”, shtoi ai. /Zëri

© zëri.info