Sport

Tagliavento referon Inter – Milan

Tagliavento referon Inter – Milan
12 tetor 2017 • 13 : 51

Polo Tagliavento do të referoj derbin lokal mes Interit dhe Milanit, transmeton zeri.info

45-vjeçari këtë edicion kishte referuar ndeshjen e parë të Interit gjatë këtij edicioni kundër Fiorentinas (3-0 për interistët), kurse së fundmi kishte referuar në ndeshjen e fituar nga Zvicra 5-2 ndaj Hungarisë.

Referët e ndeshjeve të xhiros së tetë të ligës italiane.

Bologna-SPAL - Marco Guida

Cagliari-Genoa - Davide Massa

Crotone-Torino - Paolo Valeri

Fiorentina-Udinese - Massimiliano Irrati

Verona-Benevento - Marco Di Bello

Inter-Milan - Paolo Tagliavento

Juventus-Lazio - Paolo Mazzoleni

Roma-Napoli - Gianluca Rocchi

Sampdoria-Atalanta - Maurizio Mariani

Sassuolo-Chievo - Gianluca Manganiello

© zëri.info