Sport

Gazetarja shqiptare çmend përzgjedhësin e Italisë

Gazetarja shqiptare çmend përzgjedhësin e Italisë
10 tetor 2017 • 22 : 15

Ilda Bejleri ka çmendur trajnerin e Italisë, Giampiero Ventura pas ndeshjes me Shqipërinë në Shkodër

Trajneri i Italisë, Giampiero Ventura nuk është mbajtur gjatë intervistës me gazetaren e njohur të Supersport, Ilda Bejleri.

Ai për një moment ka harruar se është në transmetim direkt dhe po intervistohet, duke u përqendruar te gjoksi i Ildës. /Express/ 

© zëri.info