Sport

Milani pas Goretzkas

Milani pas Goretzkas
19 shtator 2017 • 13 : 39

Milani është duke shprehur interesim për shëbimet e mesfushorit të Schalkes, Leon Goretzka, transmeton zëri.info

Reprezentuesi gjerman ka vetëm edhe një vit kontratë me Schalken dhe mund të largohet falas gjatë verës së ardhshme.

Përveç Milanit interesim për Goretzkan kanë shprehur edhe Liverpooli dhe Arsenali./Zëri

 

© zëri.info