Sport

E tmerrshme çfarë ndodhi në këtë ndeshje të Ligës së Kampionëve (VIDEO)

E tmerrshme çfarë ndodhi në këtë ndeshje të Ligës së Kampionëve (VIDEO)
14 shtator 2017 • 10 : 01

Tifozët e Spartak Moskës kanë hedhur një fishekzjarrë në drejtim të gjyqtarit Aytekin gjatë ndeshjes kundër Mariborit në Ligën e Kampionëve dhe për pak s'e kanë qëlluar atë.

 

 

© zëri.info