Sport

Këto janë rezultatet e ndeshjeve të Ligës së Kampionëve pas pjesëve të para

Këto janë rezultatet e ndeshjeve të Ligës së Kampionëve pas pjesëve të para
13 shtator 2017 • 21 : 37

Momentalisht kanë përfunduar pjesët e para të grupeve E, F, G dhe H, raporton zeri.info

Këto janë rezultatet:

Liverpool 2 - 1 Sevilla

Maribor 0 - 0 Spartak

Feyenoord 0 - 3 Manchester City

Shakhtar Donetsk 1 - 0 SSC Napoli

FC Porto 1 - 2 Besiktas

RasenBallsport Leipzig 1 - 1 Monaco

Real Madrid 1 - 0 APOEL Nicosia

Tottenham Hotspur 2 - 1 Borussia Dortmund

© zëri.info