Sport

Formacionet zyrtare: Liverpool – Sevilla

Formacionet zyrtare: Liverpool – Sevilla
13 shtator 2017 • 19 : 54

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Liverpoolit e Sevillas.

Liverpooli dhe Sevilla do të përballen në “Anfield” nga ora 20:45.

“Të Kuqtë” do të nisin aventurën në Ligën e Kampionëve kundër një skuadra të papërshtatshme, siç është ajo spanjolle, shkruan Gazeta Express.

Liverpool: Image

Sevilla

 

Image

© zëri.info