Sport

Formacionet zyrtare: Feyenoord – Manchester City (Foto)

Formacionet zyrtare: Feyenoord – Manchester City (Foto)
13 shtator 2017 • 19 : 53

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Feyenoord e Manchester City.

Feyenoord dhe Manchester City do të përballen në stadiumin “De Kuip” nga ora 20:45. Kjo sfidë është e vlefshme për Grupin F të Ligës së Kampionëve, shkruan Gazeta Express.

Image

 

© zëri.info