Sport

Formacionet zyrtare: Real Madrid – Apoel

Formacionet zyrtare: Real Madrid – Apoel
13 shtator 2017 • 19 : 44

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Real Madridit e Apoelit.

Kampioni, Real Madridi, do të nisë mbrojtjen e titullin në “Santiago Bernabeu” ndaj Apoelit. Kjo sfidë zhvillohet nga ora 20:45, shkruan Gazeta Express.

Ronaldo është rikthyer në formacion, ndërsa Zidane ka lënë në stol Toni Krossin.

Real Madrid: Navas; Carvajal, Nacho, Ramos, Marcelo; Casemiro, Kovacic, Modric, Isco; Bale dhe Cristiano.

Apoel: Pas Pak...


 

© zëri.info