Sport

Nuk do ta njihni se si është dukur Arlind Ajeti kur kishte flokë (Foto)

Nuk do ta njihni se si është dukur Arlind Ajeti kur kishte flokë (Foto)
13 shtator 2017 • 16 : 28

Arlind Ajeti është futbollisti i cili ka bërë krenar të gjithë shqiptaret në mbarë botën. Ai është cilësuar si lojtari më i mirë i ndeshjes së fundit të kombëtares në Evropianin 2016.

Arlind Ajeti edhe pse në moshë të re ka bërë hapa të mëdha në jetën e tij. Ai është i martuar dhe është bërë baba pothuajse që një vit. Mirëpo përkundër qe ai duket bukur edhe sot dhe me endje shikohet nga të gjitha femrat, ai nuk është dukur kështu gjithmonë. Ajeti tani më nuk ka flok, ndonëse në një të kaluar shumë të afërt ai nuk e pati problemin e njëjte, shkruan Infokusi.com.Nuk duhet lëne pa përmendur që Ajeti është një fytyrë shumë e dashur për të gjithë dhe fakti qe ai nuk ka flokë e bënë edhe me tërheqës.

Image

© zëri.info