Sport

Liverpooli përsëri mendon për De Vrij

Liverpooli përsëri mendon për De Vrij
13 shtator 2017 • 15 : 54

Liverpooli përsëri është duke shprehur interesim për shërbimet e mbrojtësit të Lazios, Stefan de Vrij, raporton “Calciomercato.com”.

De Vrij ka vetëm edhe një vit kontratë me Lazion, transmeton zeri.info

Për holandezin interesim janë duke shprehur edhe Juventusi dhe Borussia Dortmundi./Zëri

© zëri.info