Sport

Milani zbulon listën e të ftuarve për Ligën e Evropës

Milani zbulon listën e të ftuarve për Ligën e Evropës
13 shtator 2017 • 14 : 04

Trajneri i Milanit, Vincenzo Montella ka publikuar listën e futbollistëve të ftuar për ndeshjen e Ligës së Evropës kundër Austrisë së Vjenës, transmeton zeri.info

Ricardo Rodriguez, Fabio Borini dhe Andrea Conti kanë mbetur jashtë kësaj liste.

Këta janë lojtarët e ftuar:

A Donnarumma, G Donnarumma, Storari; Abate, Antonelli, Bonucci, Calabria, Musacchio, Romagnoli, Zapata; Biglia, Bonaventura, Calhanoglu, Kessie, Locatelli, Montolivo; Cutrone, Kalinic, Silva, Suso./Zëri

© zëri.info