Sport

Nuk do ta besoni çfarë muskujsh posedon Majlinda Kelmendi! (FOTO)

Nuk do ta besoni çfarë muskujsh posedon Majlinda Kelmendi! (FOTO)
18 gusht 2017 • 18 : 17

Majlinda Kelmendi është sportistja më e suksesshme në histori të sportit kosovar, shkruan zeri.info.

Epiteti i kampiones olimpike, botërore dhe evropiane, e kanë bërë atë të pakonkurrencë dhe dominuese në botën e xhudos në vitet e fundit.

Puna e palodhshme ia ka sjellë sukseset. Gjithashtu, forma e saj fizike e demonstron më së miri forcën e saj.

Në fakt, në fotografinë e fundit të postuar në “Facebook” nga trajneri Driton Kuka, shihet qartë muskulatura e Kelmendit, mbi të gjitha në duart e saj. /Zëri/

Image

© zëri.info