Sport

Interi pas dyshes së Manchester Cityt

Interi pas dyshes së Manchester Cityt
14 gusht 2017 • 14 : 27

Interi është duke shprehur interesim për dy futbollistët e Manchester Cityt, Nicolas Otamendi dhe Eliaquim Mangala, raporton “Calciomercato”.

Trajneri i klubit italian, Luciano Spalletti dëshiron ta përforcojë mbrojtjen për edicionin e ri.

Për Mangalan interesim ka shprehur edhe Juventusi./Zëri

© zëri.info