Chelsea e shqetėsuar me sjelljen e Costas

Chelsea e shqetėsuar me sjelljen e Costas

SHPËRNDARJE

13 Gusht 2017 • 16:13 •

Chelsea është e shqetësuar me sjelljen e sulmuesit, Diego Costa, transmeton zeri.info

Reprezentuesi spanjoll është duke frekuentuar klubet e natës në Brazil dhe Chelsea është e shqëtësuar sepse futbollisti ka shtuar peshë, raporton “The Times”.

Costa pritet të largohet nga klubi londinez gjatë kësaj vere sepse nuk bën pjesë në planet e trajnerit, Antonio Conte për edicionin e ri./Zëri