Liverpool pas Meyer

Liverpool pas Meyer

SHPËRNDARJE

13 Gusht 2017 • 13:13 •

Liverpooli do të tentojë për mesfushorin e Schalkes, Max Meyer, në rast të largimit të Philip Coutinhos, transmeton zeri.info

Coutinho është duke u kërkuar me ngulm nga Barcelona.

Reprezentuesi gjerman ka vetëm edhe një vit kontratë me Schalken dhe pëlqehet shumë nga trajneri i klubit anglez, Jurgen Klopp./Zëri