Sport

Barcelona – Real Madrid, formacionet e mundshme

Barcelona – Real Madrid, formacionet e mundshme
13 gusht 2017 • 13 : 03

“El Clasico” e parë e këtij edicioni luhet sonte prej orës 22:00, transmeton zeri.info

Barcelona dhe Real Madridi takohen sonte në ndeshjen e parë të Superkupës spanjolle.

Këto janë formacionet e mundshme:

Barcelona: Ter Stegen; Semedo, Pique, Umtiti, Jordi Alba; Busquets, Iniesta, Rakitic; Deulofeu, Suarez, Messi

Real Madrid: Navas; Carvajal, Ramos, Varane, Marcelo, Modric, Casemiro, Kroos, Isco, Benzema, Bale./Zëri

© zëri.info