Maqedonia – Kosova, rezultat shokues pas ēerekut tė tretė

Maqedonia – Kosova, rezultat shokues pas ēerekut tė tretė

SHPËRNDARJE

12 Gusht 2017 • 22:23 •

Ka përfunduar edhe çereku i tretë mes Kosovës dhe Maqedonisë, ku “Dardanët” po humbasin 63:54.

Kosova e nisi mirë ndeshjen, duke fituar 22:19 çerekun e parë, derisa e mbylli pjesën e parë 41:40. Por gjithçka ndryshoi në çerekun e tretë, ku po humbasin 63:54. /Express/