Arsenali planifikon ofertė pėr Van Dijk

Arsenali planifikon ofertė pėr Van Dijk

SHPËRNDARJE

17 Korrik 2017 • 13:51 •

Arsenali është duke përgatitur një ofertë për mbrojtësin e Southamptonit, Virgil Van Dijk, raporton “Daily Express”.

Klubi londinez dëshiron të ofrojë 45 milionë funte për mbrojtësin holandez.

Arsene Wenger dëshiron ta përforcoj ekipin për edicionin e ri dhe gjithashtu është vënë pas sulmuesit të Celticut, Moussa Dembele./Zëri