Sport

Chelsea ofertë për Carrascon

Chelsea ofertë për Carrascon
17 korrik 2017 • 13 : 45

Chelsea i ka ofruar një kontratë pesë-vjeçare dhe dyfishim të pagës sulmuesit të Atletico Madridit, Yannick Carrasco, transmeton zeri.info

Antonio Conte dëshiron të përforcoj vijën e sulmit dhe është vënë pas reprezentuesit belg.

Klubi londinez së fundmi është duke shprehur interesim të madh edhe për sulmuesin e Borussia Dortmundit, Pierre-Emerick Aubameyang./Zëri 

© zëri.info