Chelsea ofertė pėr Carrascon

Chelsea ofertė pėr Carrascon

SHPËRNDARJE

17 Korrik 2017 • 13:45 •

Chelsea i ka ofruar një kontratë pesë-vjeçare dhe dyfishim të pagës sulmuesit të Atletico Madridit, Yannick Carrasco, transmeton zeri.info

Antonio Conte dëshiron të përforcoj vijën e sulmit dhe është vënë pas reprezentuesit belg.

Klubi londinez së fundmi është duke shprehur interesim të madh edhe për sulmuesin e Borussia Dortmundit, Pierre-Emerick Aubameyang./Zëri