Skuadrat londineze pas Smallingut

Skuadrat londineze pas Smallingut

SHPËRNDARJE

19 Qershor 2017 • 17:40 •

Tottenham dhe Arsenal janë duke shprehur interesimin për mbrojtësin e Manchester United, transmeton zeri.info

Transferimi i mbrojtësit të Benficas, Victor Lindelof te Manchester United e ka vënë në dyshim të ardhmen e reprezentuesit anglez tek “djajtë e kuq”.

Largimi i anglezit duket mjaft i mundshëm, kurse pritet të zhvillohet një garë e fortë mes rivalëve lokalë, për futbollistin 27-vjeçar./Zëri