Sport

Pepe fton Ronaldon te PSG-ja

Pepe fton Ronaldon te PSG-ja
19 qershor 2017 • 17 : 29

Pepe e ka ftuar Cristiano Ronaldon që t’i bashkohet atij tek PSG-ja, transmeton zeri.info

Ronaldo është momentalisht me përfaqësuesen e Portugalisë në Kupën e Konfederatave dhe ka biseduar për të ardhmen e tij me shokët e përfaqësueses.

Raportohet se Pepe, i cili do të nënshkruaj me PSG-në, e ka ftuar Ronaldon që t’i bashkohet atij te skuadra franceze./Zëri

© zëri.info