Sport

Gjermani – Australi, formacionet zyrtare (FOTO)

Gjermani – Australi, formacionet zyrtare (FOTO)
19 qershor 2017 • 16 : 16

Prej orës 17:00 zhvillohet ndeshja e dytë e grupit B të Kupës së Konfederatave mes Gjermanisë dhe Australisë, transmeton zeri.info

Këto janë formacionet zyrtare:

Gjermania: Leno, Mustafi, Hector, Draxler, Goretzka, Wagner, Stindl, Rudiger, Kimmich, Brandt, Rudy.

Australia: Ryan, Degenek, Milligan, Leckie, Wright, Juric, Mooy, Behich, Sainsbury, Luongo, Rogic./Zëri

Image

 

© zëri.info