Sport

Keita akord me Juventusin?

Keita akord me Juventusin?
19 qershor 2017 • 15 : 27

Lazio është e frustruar me futbollistin e saj, Keita Balde, për të cilin thuhet se ka një parakontratë me Juventusin, transmeton zeri.info

Sipas “Corriere dello Sport” kjo është arsyeja e refuzimit të kontratës së re me klubin italian dhe refuzimit të transferimit te Milani.

Futbollisti është në vitin e fundit të kontratës së tij me lazialët dhe pritet që ai të largohet gjatë kësaj vere./Zëri

© zëri.info