Sport

Ja me kë luan FC Prishtina nëse e kalon rrethin e parë në Europa League (FOTO)

Ja me kë luan FC Prishtina nëse e kalon rrethin e parë në Europa League (FOTO)
19 qershor 2017 • 14 : 56

FC Prishtina e mësoi sot emrin e kundërshtarit të fazës së parë preliminare në Europa League, shkruan zeri.info.

Bardhekaltrit do të luajnë me ekipin suedez, IFK Norrkoping dhe, nëse e kalojnë rrethin e parë, në atë të dytë do të përballem me fituesin e duelit tjetër ndërmjet ekipit skocez, Saint Johnstone apo atij lituanez FK Trakai. /Zëri/

Image

© zëri.info