Ja me kė luan FC Prishtina nėse e kalon rrethin e parė nė Europa League (FOTO)

Ja me kė luan FC Prishtina nėse e kalon rrethin e parė nė Europa League (FOTO)

SHPËRNDARJE

19 Qershor 2017 • 14:56 •

FC Prishtina e mësoi sot emrin e kundërshtarit të fazës së parë preliminare në Europa League, shkruan zeri.info.

Bardhekaltrit do të luajnë me ekipin suedez, IFK Norrkoping dhe, nëse e kalojnë rrethin e parë, në atë të dytë do të përballem me fituesin e duelit tjetër ndërmjet ekipit skocez, Saint Johnstone apo atij lituanez FK Trakai. /Zëri/

Image