Nėse e kalon rrethin e parė, ky do tė jetė kundėrshtari i Trepēės ’89 nė Ligėn e Kampionėve (FOTO)

Nėse e kalon rrethin e parė, ky do tė jetė kundėrshtari i Trepēės ’89 nė Ligėn e Kampionėve (FOTO)

SHPËRNDARJE

19 Qershor 2017 • 12:37 •

Trepça ’89 e mësoi para pak çastesh emrin e kundërshtarit të rrethit të parë të fazës preliminare të Ligës së Kampionëve, në pjesëmarrjen e saj historike në këtë eveniment, shkruan zeri.info.

Dhe, mitrovicasve iu ra në short ekipi Vikingur nga Ishujt Faro.

Nëse “Xehetarët” e kalojnë rrethin e parë, ata do të përballen me ekipin islandez, FH Hafnarrfjordur. /Zëri/

Image