Shorti LIVE: Trepēa ’89 mėson emrin e kundėrshtarit nė Ligėn e Kampionėve (VIDEO)

Shorti LIVE: Trepēa ’89 mėson emrin e kundėrshtarit nė Ligėn e Kampionėve (VIDEO)

SHPËRNDARJE

19 Qershor 2017 • 12:00 •

Trepça ’89 do ta mësojë sot emrin e kundërshtarit të rrethit të parë të fazës preliminare të Ligës së Kampionëve, shkruan zeri.info.

Sot në Nyon të Zvicrës, duke filluar nga ora 12:00 do të hidhet shorti i kësaj faze dhe kampioni i Kosovës do ta përfaqësojë Kosovën në këtë eveniment. /Zëri/

 


#LIVE Shorti Në #UEFA - #Trepça89 dhe... by gazetazeri