Juventusi fiton Kupėn e Italisė

Juventusi fiton Kupėn e Italisė

SHPËRNDARJE

17 Maj 2017 • 22:57 •

Juventusi e ka fituar Kupën e Italisë pasi e mposhti Lazion sonte në stadiumin Olimpico 2:0 në finale, shkruan zeri.info.

Golat për Bianconeri i kanë shënuar Daniel Alves në minutën e 12-të dhe Leonardo Bonucci në atë të 25-të, derisa për Lazion shtyllën në fillim të lojës e ka qëlluar Balde Diao Keita. /Zëri/