Caktohet orari i gjysmėfinaleve tė Ligės sė Kampionėve

Caktohet orari i gjysmėfinaleve tė Ligės sė Kampionėve

SHPËRNDARJE

21 Prill 2017 • 12:33 •

Shorti i tërhequr në Nyon ka përcaktuar çiftet për gjysmëfinalen e Ligës së Kampionëve: Real Madrid - Atletico dhe Monaco -Juventus

Kurse, UEFA ka njoftuar se ndeshjet e para gjysmëfinale do të zhvillohen më 2 dhe 3 maj, përcjell Express. Ndeshjet e kthimit një javë më vonë