Sport

Ylli i Monacos preferon kalimin në Chelsea (Foto)

Ylli i Monacos preferon kalimin në Chelsea (Foto)
20 mars 2017 • 20 : 00

Tiemoue Bakayoko dëshiron që gjatë verës së ardhshme të transferohet në Chelsea

Mesfushori i Monacos, Tiemoue Bakayoko favorizon një kalim të mundshëm në Chelsea, shkruan The Sun.

Ai po kërkohet nga shumë skuadra të mëdha, por dëshira e lojtarit është të punojë me Antonio Conten në Chelsea.

Kujtojmë se për lojtarin po interesohen edhe Manchester United, Arsenal dhe Liverpool. /Express/

Image

© zëri.info