Xhaka e Mustafi tė pazėvendėsueshėm (Foto)

Xhaka e Mustafi tė pazėvendėsueshėm (Foto)

SHPËRNDARJE

12 Janar 2017 • 11:26 •

Swansea City dhe Arsenal do të përballen të shtunën, nga ora 16:00, në kuadër të xhiros 21-të të Premierligës

Goal.com ka publikuar formacionin e mundshëm të Arsenalit për këtë ndeshje.

Në formacionin bazë të londinezëve pritet të jenë edhe dy lojtarët shqiptarë: Granit Xhaka dhe Shkodran Mustafi, përcjell Express/ 

Image