Sport

Xhaka e Mustafi të pazëvendësueshëm (Foto)

Xhaka e Mustafi të pazëvendësueshëm (Foto)
12 janar 2017 • 11 : 26

Swansea City dhe Arsenal do të përballen të shtunën, nga ora 16:00, në kuadër të xhiros 21-të të Premierligës

Goal.com ka publikuar formacionin e mundshëm të Arsenalit për këtë ndeshje.

Në formacionin bazë të londinezëve pritet të jenë edhe dy lojtarët shqiptarë: Granit Xhaka dhe Shkodran Mustafi, përcjell Express/ 

Image

 

© zëri.info