ZYRTARE: Peja e fiton lojėn me Trepēėn, 20:0

ZYRTARE: Peja e fiton lojėn me Trepēėn, 20:0

SHPËRNDARJE

11 Janar 2017 • 21:32 •

Pak minuta pasi është ndërprerë loja ndërmjet Trepçës dhe Pejës, në çerekun e tretë, tek rezultati 47:54, Liga Ballkanike e ka zbuluar edhe vendimin e parë që është marrë automatikisht, shkruan zeri.info. 

“Nga gjithë kjo që u pa, nënkupton se Peja e fiton lojën 20:0 dhe në të njëjtën kohë, Trepça nuk merr pikë”, shton Liga Ballkanike. /Zëri/