Ndėrpritet ndeshja Trepēa – Peja

Ndėrpritet ndeshja Trepēa – Peja

SHPËRNDARJE

11 Janar 2017 • 20:36 •

Është ndërprerë ndeshja ndërmjet Trepçës dhe Pejës, e vlefshme për fazën e grupeve të Ligës Ballkanike, shkruan zeri.info.

Tek rezultati 47:54, në çerekun e tretë, tifozët e Trepçës, “Torcida”, kanë hedhur gjësende në parket dhe loja është ndërprerë, ndërsa ekipet kanë përfunduar në dhomat e zhveshjes.

Nuk dihet nëse do të vazhdojë kjo ndeshje apo jo. Ka gjasa që të zbrazet krejt salla, për të vazhduar loja. /Zëri/