Goditja e kėndit mė e shėmtuar qė e keni parė ndonjėherė (Video)

Goditja e kėndit mė e shėmtuar qė e keni parė ndonjėherė (Video)

SHPËRNDARJE

11 Janar 2017 • 17:16 •

Kemi parë shpesh goditje këndi të ekzekutuara keq, por në Izrael ka mundësi që të jetë ekzekutuar ajo më e keqja në historinë e futbollit.

Gidi Kanyuk, lojtar i Maccabi Petah Tikva, ka gabuar jashtëzakonisht shumë në ekzekutim dhe sigurisht që për këtë, fajin ia ka vënë fushës.

Gjykoni vetë...

/ Top Channel