Showbiz

58-vjeçarja që po 'çmend' rrjetin

58-vjeçarja që po 'çmend' rrjetin
12 shtator 2018 • 13 : 16

Lexo detajet

Është 58 vjeçare por kroatja  Rita Rusic ka treguar se zotëron një formë të shkëlqyer dhe një fizik të admirueshëm, një trup ku shumë femra do ta kishin zili.

Sipërmarrësja ka shpërndarë disa foto në Instagram, duke nxjerrë në pah dekoletenë dhe të pasmet, teksa freskohet në ujërat e kristalta.

Përpara pasqyrës Rucic ngacmon fantazinë e fansave me poza seksi dhe provokuese.

Image 
Image 
Image


 

© zëri.info