Showbiz

'Naim shaci' feston ditëlindjen, kaq vite mbush

'Naim shaci' feston ditëlindjen, kaq vite mbush
08 gusht 2018 • 13 : 04

Lexo detajet

Donat Qosja është njëri nga aktorët më të pëlqyer kosovar.

Ai për publikun u bë i njohur në rolin e Naimit tek seriali vendor “Kafeneja jonë” me të cilin tërhoqi më shumë vëmendje, shkruan lajmi net.

E sot ‘Naim shaci’ ka një arsye më shumë për të festuar pasi ka ditëlindjen dhe mbush plot 44 vite. Përpos këtij roli Donati ka qenë i pranishëm edhe në projekte të tjera filmike dhe televizive.

Ndryshe, Naimi gëzon një familje mjaft të shëndoshë i cili është i martuar me Rudina Qosjen dhe ka tre fëmijë

Image

© zëri.info