Showbiz

Vera Ora plot elegancë në këtë fustan, sfidon të bijën

Vera Ora plot elegancë në këtë fustan, sfidon të bijën
21 korrik 2018 • 09 : 02

FOTO

Vera Ora, nëna e këngëtares shqiptare me famë botërore, Rita Ora përmes postimeve në “Facebook”, po e sfidon të bijën e saj, shkruan “Zëri.info”.

Ajo në fotografi shfaqet me mjaftë elegancë dhe padyshim që Ora është një zonjë e vërtetë.

LEXO EDHE: Ky fëmijë tani është ndër këngëtaret më të njohura shqiptare, vështirë se do ta gjeni

Njëjtë ka vepruar edhe me fotografinë e fundit ku është shfaqur me një fustan me ngjyra të zjarrta e që i vë në pah mjaft mirë linjat trupore.

Për më shumë shikoni fotografitë që ua sjell “Zëri.info”.

Image

Image

 

 

© zëri.info