Showbiz

Vjen në jetë fëmija i parë i Cardi B

Vjen në jetë fëmija i parë i Cardi B
12 korrik 2018 • 10 : 58

Lexo për më shumë detaje

Reperja Cardi B ka njoftuar të mërkurën ardhjen në jetë lindjen e vajzës së saj,përcjell “Zeri.info”.

Ajo ka publikuar një foto nudo në Instagram ku shkruan: ” Kulture Kiari Cephus 07/10/18″.

Ky është fëmija i parë i 25-vjeçare me bashkëshortin dhe reperin Offset, emri i vërtetë i së cilit është Kiari Kendrell Cephus,transmeton “Zeri.info”.

Cardi B mbajti të fshehtë shtatëzaninë derisa doli në publik me barkun e rrumbullakosur në prill gjatë një shfaqje muzikore në “Saturday Night Live”/ZERI/.

© zëri.info