Showbiz

Ky është edhe një fakt që Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi janë bashkë

Ky është edhe një fakt që Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi janë bashkë
10 korrik 2018 • 19 : 01

Lexo detajet

Dyshja e njohur këngëtarët, Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi asnjëherë nuk e konfirmuan lidhjen e tyre.

Mirëpo, asnjëri nuk iu shpëtuan paparacëve e as detajeve nëpër rrjete sociale.

Para pak ditësh Eni festoi ditëlindjen, ku i pranishëm padyshim se ishte edhe Genci.

Dita ditës ka më shumë fakte se dyshja janë në lidhje. Një postim i reperit sot, vërteton akoma më shumë marrëdhënien e tyre.

Genci nuk poston shpesh video të fansave teksa ia këndojnë këngën, në vend të tyre poston të dashurën siç e shihni më poshtë.Image

© zëri.info