Showbiz

Festë e nxehtë e ditëlindjes së modeles shqiptare, festojnë në pishinë

Festë e nxehtë e ditëlindjes së modeles shqiptare, festojnë në pishinë
14 qershor 2018 • 13 : 15

Lajmet e fundit nga showbizi

Modelja shqiptare Klaudia Kalia, mbrëmë e ka festuar ditëlindjen e saj të 18-të në një ambient luksoz me pishinë, ku të pranishme ishin edhe mikeshat e saj të cilat e ndezën mjaft shumë atmosferën.

Përveç befasive, tortës dhe vallëzimeve të nxehta modelja u shfaqe në bikine duke festuar ditëlindjen, diçka qe jo zakonisht ndodhë, shkruan “ZËRI.INFO”.

Më poshtë shikoni fotografitë dhe videot e fundit që ka publikuar ajo nga festimi I ditëlindjes së saj!

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

 

© zëri.info