Showbiz

Adelina publikon foto me burrin e saj, por bën një gjest të çuditshëm

Adelina publikon foto me burrin e saj, por bën një gjest të çuditshëm
07 qershor 2018 • 19 : 54

Lexoni lajmet më të fundit nga vendi dhe bota

Këngëtarja Adelina Tahiri u martua me avokatin maqedonas, Serjozha Markov, por pavarësisht kësaj, ajo akoma vazhdon të mbajë të fshehte fytyrën e tij.

Në rrjetin social Instagram Adelina publikon fotografi nga më të ndryshmet, por asnjëherë me pamjen e bashkëshortit të saj.

Adelina ka kohë që nuk ka sjell projekt muzikor. Image

© zëri.info