Showbiz

Rita Ora prezanton gjyshen e saj

Rita Ora prezanton gjyshen e saj
18 maj 2018 • 09 : 14

Lexo detajet

Merita Sahatçiu, e njohur në mbarë botën si Rita Ora, është vajza nga Kosova e cila çdo ditë na bën krenarë me arritjet në arenën ndërkombëtare.

Çdo projekt i saj është shndërruar në hit dhe tashmë emri i saj njihet në mbarë botën.

Së fundi, këngëtarja ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në Instagram në të cilën na prezanton edhe me një anëtar të familjes së saj.

Bëhet fjalë për gjyshen e Ritës, me të cilën këngëtarja njoftoi publikun përmes një fotografie që ndau në rrjete sociale.

Kujtojmë që projekti i fundit i Ritës është “Girls”, ndërsa me po të njëjtin emër ka titulluar edhe turneun evropian, që po shënon suksese në secilin vend ku ajo performon.Image

© zëri.info