Showbiz

Festë madhështore për datëlindjen e Renes, dalin fotografi

Festë madhështore për datëlindjen e Renes, dalin fotografi
16 maj 2018 • 19 : 20

Festë si në përralla

Sot vajza e Robert Berishës dhe Nora Istrefit, Rene ka mbushur tre vjet, shkruan “Zëri.info

Me këtë rast prindërit e saj kanë organizuar një feastë madhështore për të.

LEXO EDHE: E befasojnë Renen për ditëlindje, Nora zbulon si vishet kur fle!

Përveç kësaj festë Rene nga prindërit u befasua edhe në mëngjes ku u zgjua me një torte me qirinj pranë vetes. /ZËRI

Image

Image

Image

 

© zëri.info