Showbiz

Bleona Qereti nuk heq dorë nga skandalet, shikoni çfarë ka bërë këtë herë

Bleona Qereti nuk heq dorë nga skandalet, shikoni çfarë ka bërë këtë herë
12 mars 2018 • 22 : 35

Këngëtarja shqiptare Bleona Qereti nuk e ka në plan të ndalet. 

Në kohën kur ajo po përflitej më shumë se asnjëherë për daljen e saj skandaloze në tapetin e kuq të ndarjes së çmimeve ‘Oscar’, këngëtarja zgjodhi të publikonte këngën e saj ‘Dashuri perverse’.

Bleona me sa duket çelësin e suksesit të saj e mbështet tek zhveshjet dhe ekstravaganca e tepruashr. 

Edhe në këtë klip ajo ka zgjedhur të pozojë mjaft provokuese duke lënë zbuluar gjoksin  esaj dhe pjesët më pikante të trupit. /Gazeta Express/

Image
 
Image
Image
Image
Image

 

 

© zëri.info