Showbiz

Ami dhe Ermali bekohen me vajzë!

Ami dhe Ermali bekohen me vajzë!
12 mars 2018 • 14 : 44

Ermali publikon fotografinë e vajzës dhe Amit

Çifti i njohur i ekranit Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska u bekuan me një vajzë.

Ka qenë Ermali i cili ka publikuar një fotografi në rrjetet sociale të tij me Amin dhe vogëlushen e porsalindur.

Tashmë çifti është prindër i dy fëmijëve së bashku me djalin Joel.

"Zoti na bekoi përsëri, kësaj rradhe me një vajzë...", ka shkruar Ermali krahas fotos së publikuar ku çifti shfaqet më i lumtur se kurrë. 

Por ata duket se kanë dashur të mos zbulojnë ende emrin që kanë zgjedhur për të voglën e tyre.

Image

 

 

© zëri.info