Showbiz

E lezetshme dhe përvëluese: Bukuroshja amerikane tregon trupin fantastik në plazh

E lezetshme dhe përvëluese: Bukuroshja amerikane tregon trupin fantastik në plazh
14 shkurt 2018 • 22 : 00

Modelja amerikane, Danielle Herrington, është shfaqur shumë seksi me bikini në numrin më të ri të revistës Sports Illustrated Swimsuit.

Të martën është publikuar numri më i ri i revistës së njohur të kostumeve të larjes.

Në mesin e shumë modeleve nga e mbarë bota, për Sports Illustrated Swimsuit 2018 ka pozuar edhe bukuroshja nga Shtetet e Bashkuara, Danielle Herrington, shkruan Gazeta Express.

Modelja 24-vjeçare ka pozuar me bikini në plazh, duke realizuar disa fotografi tejet seksi - madje edhe gjysmëzhveshur.

Më poshtë mund t'i shihni disa prej fotove të Danielle Herrington për SI Swimsuit 2018, ndërkaq të gjitha fotot tjera mund t'i shikoni në ueb-sajtin e revistës.

Image 
Image 
Image 
Image 
Image 
Image 
Image

© zëri.info