Showbiz

Foto të vjetra të Ronela Hajatit me nënën, kështu dukej para se të bëhej e famshme

Foto të vjetra të Ronela Hajatit me nënën, kështu dukej para se të bëhej e famshme
14 shkurt 2018 • 16 : 13

Këngëtarja Ronela Hajati ka publikuar disa fotografi të vjetra nga arkivat.

Në fotot e publikuara në Instagram është Ronela e vogël përkrah një gruaje e cila me gjasë është nëna e saj, shkruan lajmi.net

Bazuar në këto imazhe shihet se Ronela ka qenë një fëmijë shumë simpatik dhe i ka ngjarë shumë nënës.

Ronela Hajati dikur nuk ishte e famshme por sot është njëra ndër këngëtaret më të suksesshme në vend.

Image

 

Image

© zëri.info